
You can check the price history of Cello Swift Vacuum Insulated Flask | 1500ml, Silver & Cello Swift Double Walled Flask with Thermal Jacket, Hot and Cold, 2200ml, 1pc, Silver here. This product's current Price in India is ₹3,198. The average and highest prices are ₹3,116 and ₹3,792 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹699 |
|---|---|
| 23rd Dec 2024 | |
| Average Price | ₹3,116 |
| Based on 921 days price tracking | |
| Highest Price | ₹3,792 |
| 1st Jul 2024 | |

Cello Swift Steel Flask, 1 Litre, Silver Swift Steel Flask, 750ml, Silver
Get Deal
| Price | ₹3,198 |
|---|---|
| MRP | ₹4,398 |
| Savings | ₹1,200 |
| Discount | 27.28% |
| Product Name | Cello Swift Vacuum Insulated Flask | 1500ml, Silver & Cello Swift Double Walled Flask with Thermal Jacket, Hot and Cold, 2200ml, 1pc, Silver |
|---|---|
| Store Product Code | B0CDGSXCTF |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | CELLO |
| Rating | 10 / 10 |
| Category | Insulators |
| Product Manufacturer | Cello World |
| Model Number | Duro Swift-Black-350ml |
| Model Name | Duro Swift-Black-350ml |
| Color | Silver |
| Dimensions | 5.9W x 15.2H Centimeters |
| Country of Origin | India |
Cello Swift Vacuum Insulated Flask 1500ml has 10 rating out of 10. This average rating is consist of 1520 individual ratings. You can rate this product at product review page.