
You can check the price history of Cello Swift Steel Flask, 1 Litre, Silver Swift Steel Flask, 750ml, Silver here. This product's current Price in India is ₹1,641. The average and highest prices are ₹1,781 and ₹2,208 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹749 |
|---|---|
| 26th May 2025 | |
| Average Price | ₹1,781 |
| Based on 2085 days price tracking | |
| Highest Price | ₹2,208 |
| 5th Apr 2022 | |

Cello Swift Steel Flask, 1 Litre, Silver Swift Steel Flask, 750ml, Silver
Get Deal
| Price | ₹1,641 |
|---|---|
| MRP | ₹2,648 |
| Savings | ₹1,007 |
| Discount | 38.02% |
| Product Name | Cello Swift Steel Flask, 1 Litre, Silver Swift Steel Flask, 750ml, Silver |
|---|---|
| Store Product Code | B08BTJGG7B |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | CELLO |
| Rating | 8 / 10 |
| Category | Insulators |
| Product Manufacturer | Cello World |
| Model Number | Duro Swift-Black-350ml |
| Model Name | Duro Swift-Black-350ml |
| Color | Silver |
| Dimensions | 1 x 1 x 1 cm |
| Country of Origin | China |
Cello Swift Steel Flask 1 Litre Silver has 8 rating out of 10. This average rating is consist of 5 individual ratings. You can rate this product at product review page.