
You can check the price history of Cadbury Dairy Milk Silk Oreo Red Velvet, 60 g (Pack of 6) here. This product's current Price in India is ₹512. The average and highest prices are ₹470 and ₹512 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹408 |
|---|---|
| 19th Jan 2020 | |
| Average Price | ₹470 |
| Based on 2484 days price tracking | |
| Highest Price | ₹512 |
| 28th Nov 2023 | |
| Price | ₹512 |
|---|
| Product Name | Cadbury Dairy Milk Silk Oreo Red Velvet, 60 g (Pack of 6) |
|---|---|
| Store Product Code | B07S2S2RXR |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 8.4 / 10 |
| Category | Variety Packs |
| Product Manufacturer | Mondelez India Foods Pvt. Ltd. |
| Model Number | 04580 |
| Size | 60 g (Pack of 6) |
| Dimensions | 16 x 5.4 x 9 cm; 360 g |






Cadbury Dairy Milk Silk Oreo Red Velvet has 8.4 rating out of 10. This average rating is consist of 222 individual ratings. You can rate this product at product review page.