
You can check the price history of Cadbury Dairy Milk Silk Oreo Red Velvet, 5 x 60 g here. This product's current Price in India is ₹425. The average and highest prices are ₹392 and ₹425 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹320 |
|---|---|
| 27th Feb 2020 | |
| Average Price | ₹392 |
| Based on 2347 days price tracking | |
| Highest Price | ₹425 |
| 17th Jul 2023 | |
| Price | ₹425 |
|---|
| Product Name | Cadbury Dairy Milk Silk Oreo Red Velvet, 5 x 60 g |
|---|---|
| Store Product Code | B07ZKKJL57 |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 8.4 / 10 |
| Category | Variety Packs |
| Product Manufacturer | Mondelez India Foods Pvt. Ltd. |
| Size | 60 g (Pack of 5) |
| Dimensions | 16 x 5.4 x 7.5 cm; 300 g |






Cadbury Dairy Milk Silk Oreo Red Velvet has 8.4 rating out of 10. This average rating is consist of 222 individual ratings. You can rate this product at product review page.