
You can check the price history of Cadbury Dairy Milk Silk Oreo Chocolate Bar, 124 g here. This product's current Price in India is ₹170. The average and highest prices are ₹171 and ₹240 respectively. The current offer price of the product is ₹309.
| Lowest Ever Price | ₹126 |
|---|---|
| 23rd Jun 2020 | |
| Average Price | ₹171 |
| Based on 2819 days price tracking | |
| Highest Price | ₹240 |
| 27th Aug 2025 | |
| Price | ₹170 |
|---|---|
| MRP | ₹214 |
| Savings | ₹44 |
| Discount | 20.56% |
| Product Name | Cadbury Dairy Milk Silk Oreo Chocolate Bar, 124 g |
|---|---|
| Store Product Code | B01MZGYTXY |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 8.8 / 10 |
| Category | Bars |
| Product Manufacturer | Cadbury |
| Model Number | Invictus_SKU_1000666375 |
| Size | 124 g |
| Dimensions | 28.1 x 19 x 39.3 cm; 124 g |
| Country of Origin | India |






Cadbury Dairy Milk Silk Oreo Chocolate Bar has 8.8 rating out of 10. This average rating is consist of 1255 individual ratings. You can rate this product at product review page.