
You can check the price history of Wild Stone Hydra Energy Perfume for Men, 50ml here. This product's current Price in India is ₹179 and the lowest final price is ₹159. The average and highest prices are ₹245 and ₹399 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹173 |
|---|---|
| 23rd Sep 2025 | |
| Average Price | ₹245 |
| Based on 1872 days price tracking | |
| Highest Price | ₹399 |
| 4th Aug 2024 | |

Wild Stone Hydra Energy Spray Perfume Combo for Men, Pack of 3 (100ml each)
Get Deal

Wild Stone Ultra Sensual Spray Perfume Combo for Men, Pack of 3 (100ml each)
Get Deal

Wild Stone Forest Spice Spray Perfume Combo for Men, Pack of 3 (100ml each)
Get Deal

Wild Stone Forest Spice Spray Perfume Combo for Men, Pack of 3 (50ml each)
Get Deal
| Price | ₹179 |
|---|---|
| MRP | ₹399 |
| Savings | ₹220 |
| Discount | 55.13% |
| Product Name | Wild Stone Hydra Energy Perfume for Men, 50ml |
|---|---|
| Store Product Code | B08TGZX73K |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Wild Stone |
| Rating | 8.2 / 10 |
| Category | Perfume |
| Product Manufacturer | Mcnroe Consumer Products Pvt Ltd |
| Model Number | n-8904006306277 |
| Model Name | Hydra Energy |
| Dimensions | 19 x 11 x 10 cm; 236 g |
| Country of Origin | India |






Wild Stone Hydra Energy Perfume for Men has 8.2 rating out of 10. This average rating is consist of 3808 individual ratings. You can rate this product at product review page.