
You can check the price history of Wild Stone Edge Perfume for Men 30ml here. This product's current Price in India is ₹178. The average and highest prices are ₹198 and ₹249 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹49 |
|---|---|
| 12th Oct 2025 | |
| Average Price | ₹198 |
| Based on 1870 days price tracking | |
| Highest Price | ₹249 |
| 8th Oct 2021 | |

Wild Stone Hydra Energy Spray Perfume Combo for Men, Pack of 3 (100ml each)
Get Deal

Wild Stone Ultra Sensual Spray Perfume Combo for Men, Pack of 3 (100ml each)
Get Deal

Wild Stone Forest Spice Spray Perfume Combo for Men, Pack of 3 (100ml each)
Get Deal

Wild Stone Forest Spice Spray Perfume Combo for Men, Pack of 3 (50ml each)
Get Deal
| Price | ₹178 |
|---|---|
| MRP | ₹249 |
| Savings | ₹71 |
| Discount | 28.51% |
| Product Name | Wild Stone Edge Perfume for Men 30ml |
|---|---|
| Store Product Code | B08B1Q259W |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Wild Stone |
| Rating | 8.4 / 10 |
| Category | Perfume |
| Product Manufacturer | Mcnroe Consumer Products Pvt Ltd |
| Model Number | 8904006308318 |
| Model Name | Edge |
| Dimensions | 19 x 11 x 10 cm; 150 g |
| Country of Origin | India |






Wild Stone Edge Perfume for Men 30ml has 8.4 rating out of 10. This average rating is consist of 5818 individual ratings. You can rate this product at product review page.