
You can check the price history of Wild Stone Edge Perfume for Men, 50ml here. This product's current Price in India is ₹212 and the lowest final price is ₹140. The average and highest prices are ₹241 and ₹698 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹152 |
|---|---|
| 28th Sep 2025 | |
| Average Price | ₹241 |
| Based on 2690 days price tracking | |
| Highest Price | ₹698 |
| 22nd Nov 2018 | |

Wild Stone Hydra Energy Spray Perfume Combo for Men, Pack of 3 (100ml each)
Get Deal

Wild Stone Ultra Sensual Spray Perfume Combo for Men, Pack of 3 (100ml each)
Get Deal

Wild Stone Forest Spice Spray Perfume Combo for Men, Pack of 3 (100ml each)
Get Deal

Wild Stone Forest Spice Spray Perfume Combo for Men, Pack of 3 (50ml each)
Get Deal
| Price | ₹212 |
|---|---|
| MRP | ₹499 |
| Savings | ₹287 |
| Discount | 57.51% |
| Product Name | Wild Stone Edge Perfume for Men, 50ml |
|---|---|
| Store Product Code | B07KS1ZKV3 |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Wild Stone |
| Rating | 8.4 / 10 |
| Category | Perfume |
| Product Manufacturer | Mcnroe Consumer Products Pvt Ltd |
| Model Number | n-8904006306598 |
| Model Name | Edge EDP 50ml |
| Dimensions | 19.1 x 11.4 x 10.2 cm; 50 g |
| Country of Origin | India |






Wild Stone Edge Perfume for Men 50ml has 8.4 rating out of 10. This average rating is consist of 5831 individual ratings. You can rate this product at product review page.