
You can check the price history of Wild Stone CODE Acqua Eau De Parfum For Men, 100ml Luxury Long Lasting Fragrance, Fresh, Sparkling & Energising Premium Perfume Spray here. This product's current Price in India is ₹519. The average and highest prices are ₹598 and ₹1,039 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹259 |
|---|---|
| 4th May 2026 | |
| Average Price | ₹598 |
| Based on 1057 days price tracking | |
| Highest Price | ₹1,039 |
| 8th Jul 2023 | |
| Price | ₹519 |
|---|---|
| MRP | ₹1,299 |
| Savings | ₹780 |
| Discount | 60.04% |
| Product Name | Wild Stone CODE Acqua Eau De Parfum For Men, 100ml Luxury Long Lasting Fragrance, Fresh, Sparkling & Energising Premium Perfume Spray |
|---|---|
| Store Product Code | B0C89XJXZN |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | WILD STONE CODE |
| Rating | 8.2 / 10 |
| Category | Eau de Parfum |
| Product Manufacturer | Mcnroe Consumer Products Pvt Ltd, Mcnroe Consumer Products Pvt Ltd, 1204, 12th Floor, Godrej Genesis Building, Block EP & GP, Sector V, Bidhannagar, Kolkata, West Bengal 700091 Phone:+91 33 40142100 / 01 |
| Model Number | code-acqua-edp100ml |
| Model Number | code-acqua-edp100ml |
| Model Name | Acqua EDP |
| Dimensions | 14.2 x 9.8 x 4 cm; 100 g |
| Country of Origin | India |







Wild Stone CODE Acqua Eau De Parfum has 8.2 rating out of 10. This average rating is consist of 1403 individual ratings. You can rate this product at product review page.