
You can check the price history of WILD STONE CODE Terra Eau De Parfum For Men, 100Ml|Luxury Perfume With Long Lasting Smell For Classy, Mature And Sleek Personality|Premium Perfume For Men - Terra, Spray here. This product's current Price in India is ₹467. The average and highest prices are ₹596 and ₹1,039 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹444 |
|---|---|
| 23rd Sep 2025 | |
| Average Price | ₹596 |
| Based on 1061 days price tracking | |
| Highest Price | ₹1,039 |
| 4th Jul 2023 | |
| Price | ₹467 |
|---|---|
| MRP | ₹1,299 |
| Savings | ₹832 |
| Discount | 64.04% |
| Product Name | WILD STONE CODE Terra Eau De Parfum For Men, 100Ml|Luxury Perfume With Long Lasting Smell For Classy, Mature And Sleek Personality|Premium Perfume For Men - Terra, Spray |
|---|---|
| Store Product Code | B0C89ZNJYB |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | WILD STONE CODE |
| Rating | 7.8 / 10 |
| Category | Eau de Parfum |
| Product Manufacturer | Mcnroe Consumer Products Pvt Ltd, Mcnroe Consumer Products Pvt Ltd, 1204, 12th Floor, Godrej Genesis Building, Block EP & GP, Sector V, Bidhannagar, Kolkata, West Bengal 700091 Phone:+91 33 40142100 / 01 |
| Model Number | code-terra-edp100ml |
| Model Number | code-terra-edp100ml |
| Model Name | Terra EDP |
| Dimensions | 14.2 x 9.8 x 4 cm; 100 g |
| Country of Origin | India |







WILD STONE CODE Terra Eau De Parfum has 7.8 rating out of 10. This average rating is consist of 339 individual ratings. You can rate this product at product review page.