
You can check the price history of vivo T1 44W (Starry Sky, 128 GB) here. This product's current Price in India is ₹17,999. The average and highest prices are ₹17,481 and ₹23,990 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹13,704 |
|---|---|
| 5th Jul 2025 | |
| Average Price | ₹17,481 |
| Based on 1257 days price tracking | |
| Highest Price | ₹23,990 |
| 16th May 2023 | |
| Price | ₹17,999 |
|---|---|
| MRP | ₹23,990 |
| Savings | ₹5,991 |
| Discount | 24.97% |
| Product Name | vivo T1 44W (Starry Sky, 128 GB) |
|---|---|
| Store Product Code | MOBGDRHVHYFKQP8K |
| Store Name | flipkart.com |
| Brand | vivo |
| Rating | 8 / 10 |
| Category | vivo Mobiles |
| Model Number | V2153 | V2168 |
| Model Name | T1 44W |
| Color | Starry Sky |





vivo T1 44W Starry Sky 128 GB has 8 rating out of 10. This average rating is consist of 572 individual ratings. You can rate this product at product review page.