
You can check the price history of vivo T1 44W (Ice Dawn, 128 GB) here. This product's current Price in India is ₹14,499. The average and highest prices are ₹14,448 and ₹19,990 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹13,399 |
|---|---|
| 15th Sep 2025 | |
| Average Price | ₹14,448 |
| Based on 1257 days price tracking | |
| Highest Price | ₹19,990 |
| 20th Mar 2023 | |
| Price | ₹14,499 |
|---|---|
| MRP | ₹19,990 |
| Savings | ₹5,491 |
| Discount | 27.46% |
| Product Name | vivo T1 44W (Ice Dawn, 128 GB) |
|---|---|
| Store Product Code | MOBGDRHVKYHCVG7W |
| Store Name | flipkart.com |
| Brand | vivo |
| Rating | 8 / 10 |
| Category | vivo Mobiles |
| Model Number | V2153 | V2168 |
| Model Name | T1 44W |
| Color | Ice Dawn |





vivo T1 44W Ice Dawn 128 GB has 8 rating out of 10. This average rating is consist of 6714 individual ratings. You can rate this product at product review page.