
You can check the price history of Vim Dishwash Bar -Lemon, 250g Box here. This product's current Price in India is ₹31. The average and highest prices are ₹34 and ₹107 respectively. The current offer price of the product is ₹111.
| Lowest Ever Price | ₹20 |
|---|---|
| 11th Mar 2022 | |
| Average Price | ₹34 |
| Based on 2161 days price tracking | |
| Highest Price | ₹107 |
| 17th Jul 2020 | |
| Price | ₹31 |
|---|---|
| MRP | ₹32 |
| Savings | ₹1 |
| Discount | 3.125% |
| Product Name | Vim Dishwash Bar -Lemon, 250g Box |
|---|---|
| Store Product Code | B012Z6DJYA |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | VIM |
| Rating | 8.8 / 10 |
| Category | Dishwashing Bars |
| Product Manufacturer | Vim |
| Model Number | Invictus_VLDWB250g |
| Dimensions | 6.4 x 9.7 x 2.5 cm; 250 g |
| Country of Origin | India |



Vim Dishwash Bar -Lemon 250g Box has 8.8 rating out of 10. This average rating is consist of 33096 individual ratings. You can rate this product at product review page.