
You can check the price history of Vim Dishwash Bar, 130 g here. This product's current Price in India is ₹10. The average and highest prices are ₹10 and ₹10 respectively. The current offer price of the product is ₹90.
| Lowest Ever Price | ₹10 |
|---|---|
| 6th Oct 2025 | |
| Average Price | ₹10 |
| Based on 183 days price tracking | |
| Highest Price | ₹10 |
| 6th Oct 2025 | |
| Price | ₹10 |
|---|---|
| MRP | ₹1,304 |
| Savings | ₹1,294 |
| Discount | 99.23% |
| Product Name | Vim Dishwash Bar, 130 g |
|---|---|
| Store Product Code | B08CRWHWGB |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | VIM |
| Rating | 8.8 / 10 |
| Product Manufacturer | Hul |
| Model Number | A804BCD3-FE6F-44C7-A086-3F43CF17D66A |
| Dimensions | 15.01 x 7.2 x 6.2 cm; 130 g |
| Country of Origin | India |

Vim Dishwash Bar 130 g has 8.8 rating out of 10. This average rating is consist of 33055 individual ratings. You can rate this product at product review page.