
You can check the price history of TCL 80.04 cm (32 inches) Bezel-Less S Series HD Ready Smart Android LED TV 32S5400A (Black) here. This product's current Price in India is ₹10,990. The average and highest prices are ₹11,740 and ₹14,377 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹9,990 |
|---|---|
| 25th Sep 2023 | |
| Average Price | ₹11,740 |
| Based on 1148 days price tracking | |
| Highest Price | ₹14,377 |
| 21st Feb 2023 | |

TCL 100 cm (40 inches) Full HD Certified Android Smart LED TV 40S6505 (Black)
Get Deal

TCL 101 cms (40 inches) V5C Series Full HD Smart QLED TV Google TV 40V5C
Get Deal
| Price | ₹10,990 |
|---|
| Product Name | TCL 80.04 cm (32 inches) Bezel-Less S Series HD Ready Smart Android LED TV 32S5400A (Black) |
|---|---|
| Store Product Code | B0BNVLWV3Y |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | TCL |
| Rating | 7.8 / 10 |
| Category | Smart Televisions |
| Product Manufacturer | Genus Electrotech Limited |
| Model Number | 32S5400A |
| Model Name | 32S5400A |
| Dimensions | 71.5 x 18 x 42.1 cm; 3.55 kg |
| Country of Origin | India |






TCL 80.04 cm 32 inches Bezel-Less S has 7.8 rating out of 10. This average rating is consist of 8975 individual ratings. You can rate this product at product review page.