
You can check the price history of TASTY NIBBLES Ready to Eat Chicken 65 | Kerala Special | Open Heat & Eat | Non-Vegetarian | No Added Preservatives | Japanese Retort Technology 150GM Pouch (Pack of 6) here. This product's current Price in India is ₹1,350 and the lowest final price is ₹1,176. The average and highest prices are ₹1,411 and ₹1,500 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹1,200 |
|---|---|
| 29th Sep 2025 | |
| Average Price | ₹1,411 |
| Based on 458 days price tracking | |
| Highest Price | ₹1,500 |
| 31st Dec 2024 | |
| Price | ₹1,350 |
|---|---|
| MRP | ₹1,500 |
| Savings | ₹150 |
| Discount | 10% |
| Product Name | TASTY NIBBLES Ready to Eat Chicken 65 | Kerala Special | Open Heat & Eat | Non-Vegetarian | No Added Preservatives | Japanese Retort Technology 150GM Pouch (Pack of 6) |
|---|---|
| Store Product Code | B0D3VFXH5V |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 7.4 / 10 |
| Product Manufacturer | Hic-Abf Special Foods Pvt.Ltd. |
| Size | Pack of 6, 900g |
| Dimensions | 20 x 4 x 14 cm; 900 g |
| Country of Origin | India |






TASTY NIBBLES Ready to Eat Chicken 65 has 7.4 rating out of 10. This average rating is consist of 205 individual ratings. You can rate this product at product review page.