
You can check the price history of TASTY NIBBLES Chilli Chicken 200GM Pouch [Pack of 6] here. This product's current Price in India is ₹1,200 and the lowest final price is ₹1,176. The average and highest prices are ₹1,216 and ₹1,350 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹1,200 |
|---|---|
| 27th Sep 2025 | |
| Average Price | ₹1,216 |
| Based on 798 days price tracking | |
| Highest Price | ₹1,350 |
| 25th Jan 2024 | |
| Price | ₹1,200 |
|---|
| Product Name | TASTY NIBBLES Chilli Chicken 200GM Pouch [Pack of 6] |
|---|---|
| Store Product Code | B0CPBSSC8V |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 7.6 / 10 |
| Product Manufacturer | HIC-ABF SPECIAL FOODS PVT. LTD. |
| Size | Pack of 6, 1200g |
| Dimensions | 11 x 17 x 11 cm; 1 g |
| Country of Origin | India |
![Image of TASTY NIBBLES Chilli Chicken 200GM Pouch [Pack of 6]](https://m.media-amazon.com/images/I/51FRFASfmNL.jpg)
![Image of TASTY NIBBLES Chilli Chicken 200GM Pouch [Pack of 6]](https://m.media-amazon.com/images/I/41+I2P-vvRL.jpg)
![Image of TASTY NIBBLES Chilli Chicken 200GM Pouch [Pack of 6]](https://m.media-amazon.com/images/I/31wjCF09QEL.jpg)
![Image of TASTY NIBBLES Chilli Chicken 200GM Pouch [Pack of 6]](https://m.media-amazon.com/images/I/31Qgsdt-M7L.jpg)
![Image of TASTY NIBBLES Chilli Chicken 200GM Pouch [Pack of 6]](https://m.media-amazon.com/images/I/41iQDfLMfbL.jpg)
![Image of TASTY NIBBLES Chilli Chicken 200GM Pouch [Pack of 6]](https://m.media-amazon.com/images/I/41UirmK0RBL.jpg)
![Image of TASTY NIBBLES Chilli Chicken 200GM Pouch [Pack of 6]](https://m.media-amazon.com/images/I/21kiga4OXfL.jpg)
TASTY NIBBLES Chilli Chicken 200GM Pouch Pack has 7.6 rating out of 10. This average rating is consist of 206 individual ratings. You can rate this product at product review page.