
You can check the price history of Tempered Glass Screen Protector Compatible For Motorola Moto G35 (Black) With Edge To Edge Coverage And Easy Installation Kit (Pack of 1) here. This product's current Price in India is ₹299 and the lowest final price is ₹188. The average and highest prices are ₹279 and ₹299 respectively. The current offer price of the product is ₹290.
| Lowest Ever Price | ₹194 |
|---|---|
| 5th Feb 2026 | |
| Average Price | ₹279 |
| Based on 466 days price tracking | |
| Highest Price | ₹299 |
| 24th Dec 2024 | |
| Price after Coupon or Discount | ₹290 |
|---|---|
| Price | ₹299 |
| MRP | ₹999 |
| Savings | ₹709 |
| Discount | 70.96% |
| Product Name | Tempered Glass Screen Protector Compatible For Motorola Moto G35 (Black) With Edge To Edge Coverage And Easy Installation Kit (Pack of 1) |
|---|---|
| Store Product Code | B0DPKMPK4W |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | SPCORE |
| Rating | 7.8 / 10 |
| Category | Screen Protectors |
| Product Manufacturer | YOUTH MOBI |
| Model Number | B0DPKMPK4W |
| Dimensions | 19.5L x 10.5W Centimeters |
| Country of Origin | China |






Tempered Glass Screen Protector Compatible For Motorola has 7.8 rating out of 10. This average rating is consist of 1475 individual ratings. You can rate this product at product review page.