
You can check the price history of SPAZY CASE Oppo K13 5g Back Cover | Heavy Duty Hybrid Case with 360 Degree Rotating Finger Ring Holder + Slider Shutter Camera Protection Case for Oppo K13 5g - Blue here. This product's current Price in India is ₹295. The average and highest prices are ₹291 and ₹295 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹265 |
|---|---|
| 25th Sep 2025 | |
| Average Price | ₹291 |
| Based on 384 days price tracking | |
| Highest Price | ₹295 |
| 25th Apr 2025 | |
| Price | ₹295 |
|---|---|
| MRP | ₹1,199 |
| Savings | ₹904 |
| Discount | 75.39% |
| Product Name | SPAZY CASE Oppo K13 5g Back Cover | Heavy Duty Hybrid Case with 360 Degree Rotating Finger Ring Holder + Slider Shutter Camera Protection Case for Oppo K13 5g - Blue |
|---|---|
| Store Product Code | B0F6C13KZZ |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | SPAZY CASE |
| Rating | 8.2 / 10 |
| Category | Basic Cases |
| Product Manufacturer | 297 Box, 130 Meilong Road, Shanghai, China 200237, Spazy Case |
| Model Number | Oppo K13 5g - 05 |
| Model Number | Oppo K13 5g - 05 |
| Model Name | Oppo K13 5g |
| Dimensions | 18 x 11 x 2 cm; 40 g |
| Country of Origin | China |




SPAZY CASE Oppo K13 5g Back Cover has 8.2 rating out of 10. This average rating is consist of 202 individual ratings. You can rate this product at product review page.