
You can check the price history of SPAZY CASE Motorola Edge 60 5g Back Cover | Heavy Duty Hybrid Case with 360 Degree Rotating Finger Ring Holder + Slider Shutter Camera Protection Case for Motorola Edge 60 5g - Blue here. This product's current Price in India is ₹295. The average and highest prices are ₹295 and ₹295 respectively. The current offer price of the product is ₹385.
| Lowest Ever Price | ₹295 |
|---|---|
| 8th May 2025 | |
| Average Price | ₹295 |
| Based on 372 days price tracking | |
| Highest Price | ₹295 |
| 8th May 2025 | |
| Price | ₹295 |
|---|---|
| MRP | ₹1,199 |
| Savings | ₹904 |
| Discount | 75.39% |
| Product Name | SPAZY CASE Motorola Edge 60 5g Back Cover | Heavy Duty Hybrid Case with 360 Degree Rotating Finger Ring Holder + Slider Shutter Camera Protection Case for Motorola Edge 60 5g - Blue |
|---|---|
| Store Product Code | B0F2MR1QX4 |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | SPAZY CASE |
| Rating | 10 / 10 |
| Category | Basic Cases |
| Product Manufacturer | 297 Box, 130 Meilong Road, Shanghai, China 200237, Spazy Case |
| Model Number | Motorola edge 60 5g - 05 |
| Model Number | Motorola edge 60 5g - 05 |
| Model Name | Motorola edge 60 5g |
| Dimensions | 18 x 11 x 2 cm; 40 g |
| Country of Origin | China |




SPAZY CASE Motorola Edge 60 5g Back has 10 rating out of 10. This average rating is consist of 197 individual ratings. You can rate this product at product review page.