
You can check the price history of SNICKERS Peanut Filled Milk Chocolate Bar, 22g (Pack of 24) here. This product's current Price in India is ₹399. The average and highest prices are ₹426 and ₹569 respectively. The current offer price of the product is ₹538.
| Lowest Ever Price | ₹240 |
|---|---|
| 17th Apr 2019 | |
| Average Price | ₹427 |
| Based on 2797 days price tracking | |
| Highest Price | ₹569 |
| 23rd May 2019 | |
| Price | ₹399 |
|---|---|
| MRP | ₹480 |
| Savings | ₹81 |
| Discount | 16.87% |
| Product Name | SNICKERS Peanut Filled Milk Chocolate Bar, 22g (Pack of 24) |
|---|---|
| Store Product Code | B07FXPXR9T |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 8.6 / 10 |
| Product Manufacturer | Mars International India Pvt Ltd |
| Model Number | SNK/PK24 |
| Size | 22 g (Pack of 24) |
| Dimensions | 4 x 5 x 15 cm; 690 g |
| Country of Origin | India |






SNICKERS Peanut Filled Milk Chocolate Bar 22g has 8.6 rating out of 10. This average rating is consist of 4135 individual ratings. You can rate this product at product review page.