
You can check the price history of Snickers Peanut Chocolate Bar 45g Pack of 12 here. This product's current Price in India is ₹600. The average and highest prices are ₹482 and ₹799 respectively. The current offer price of the product is ₹739.
| Lowest Ever Price | ₹336 |
|---|---|
| 9th Oct 2018 | |
| Average Price | ₹482 |
| Based on 2797 days price tracking | |
| Highest Price | ₹799 |
| 22nd Mar 2025 | |
| Price | ₹600 |
|---|
| Product Name | Snickers Peanut Chocolate Bar 45g Pack of 12 |
|---|---|
| Store Product Code | B07FXQ11XW |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 8.6 / 10 |
| Product Manufacturer | Mars International India Pvt Ltd, 1800407112121 |
| Model Number | SNK/PK12 |
| Size | 45 g (Pack of 12) |
| Dimensions | 5 x 6 x 11 cm; 600 g |
| Country of Origin | India |






Snickers Peanut Chocolate Bar 45g Pack of has 8.6 rating out of 10. This average rating is consist of 4135 individual ratings. You can rate this product at product review page.