
You can check the price history of PrimeWorld Glass Wine Glass - 4 Pieces, Clear, 220 ml here. This product's current Price in India is ₹999. The average and highest prices are ₹891 and ₹1,230 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹735 |
|---|---|
| 8th May 2025 | |
| Average Price | ₹891 |
| Based on 467 days price tracking | |
| Highest Price | ₹1,230 |
| 23rd Jan 2026 | |
| Price | ₹999 |
|---|---|
| MRP | ₹2,499 |
| Savings | ₹1,500 |
| Discount | 60.02% |
| Product Name | PrimeWorld Glass Wine Glass - 4 Pieces, Clear, 220 ml |
|---|---|
| Store Product Code | B0B5554C1Y |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | PrimeWorld |
| Rating | 8.6 / 10 |
| Category | Martini Glasses |
| Product Manufacturer | Prime Crockery World |
| Model Number | Rock Liqueur 115 ml |
| Size | 6 Count (Pack of 1) |
| Dimensions | 5W x 11H Centimeters |
| Country of Origin | Czech Republic |
PrimeWorld Glass Wine Glass - 4 Pieces has 8.6 rating out of 10. This average rating is consist of 1163 individual ratings. You can rate this product at product review page.