
You can check the price history of PrimeWorld Bistro European Style Crystal Clear 170 ml Champagne Flutes Drinkware here. This product's current Price in India is ₹899. The average and highest prices are ₹884 and ₹1,010 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹770 |
|---|---|
| 15th Aug 2025 | |
| Average Price | ₹884 |
| Based on 1364 days price tracking | |
| Highest Price | ₹1,010 |
| 22nd Sep 2024 | |
| Price | ₹899 |
|---|---|
| MRP | ₹1,899 |
| Savings | ₹1,000 |
| Discount | 52.65% |
| Product Name | PrimeWorld Bistro European Style Crystal Clear 170 ml Champagne Flutes Drinkware |
|---|---|
| Store Product Code | B0B5PFQY8V |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | PrimeWorld |
| Rating | 8.6 / 10 |
| Category | Amazon Shopping App |
| Product Manufacturer | Prime Crockery world |
| Model Number | Bistro 170 ml |
| Size | 1 Count (Pack of 1) |
| Dimensions | 5W x 11H Centimeters |
| Country of Origin | Czech Republic |
PrimeWorld Bistro European Style Crystal Clear 170 has 8.6 rating out of 10. This average rating is consist of 1162 individual ratings. You can rate this product at product review page.