
You can check the price history of Original Nothing 45W Charging Adapter with 1m Type C Cable for Nothing Phone 2a, Phone 2a Plus, Phone 2, Phone 2A Special Edition, CMF Phone 1, CMF Buds Pro Rapid Charging Adapter, White here. This product's current Price in India is ₹1,299 and the lowest final price is ₹1,234. The average and highest prices are ₹1,299 and ₹1,299 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹1,299 |
|---|---|
| 15th Feb 2025 | |
| Average Price | ₹1,299 |
| Based on 412 days price tracking | |
| Highest Price | ₹1,299 |
| 15th Feb 2025 | |
| Price | ₹1,299 |
|---|---|
| MRP | ₹2,999 |
| Savings | ₹1,700 |
| Discount | 56.68% |
| Product Name | Original Nothing 45W Charging Adapter with 1m Type C Cable for Nothing Phone 2a, Phone 2a Plus, Phone 2, Phone 2A Special Edition, CMF Phone 1, CMF Buds Pro Rapid Charging Adapter, White |
|---|---|
| Store Product Code | B0DWLNB9JH |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | ZYBUX |
| Rating | 8 / 10 |
| Category | Wall Chargers |
| Product Manufacturer | zybux |
| Model Number | 45W Charger |
| Model Name | Nothing 45W Charger |
| Dimensions | 4.48 x 3.34 x 7.96 cm; 113 g |
| Country of Origin | China |







Original Nothing 45W Charging Adapter with 1m has 8 rating out of 10. This average rating is consist of 1356 individual ratings. You can rate this product at product review page.