
You can check the price history of Original 65W Adapter Compatible for Nothing Phone 2A here. This product's current Price in India is ₹1,499. The average and highest prices are ₹1,470 and ₹1,499 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹599 |
|---|---|
| 30th Jun 2025 | |
| Average Price | ₹1,470 |
| Based on 377 days price tracking | |
| Highest Price | ₹1,499 |
| 21st Mar 2025 | |

Original 25Watt Adapter Compatible for Samsung A54 5G Adapter C Type- White
Get Deal

Original 66W Adapter Compatible for Vivo X90, X90 Pro, X80, X80 Pro, X70
Get Deal
| Price | ₹1,499 |
|---|---|
| MRP | ₹2,999 |
| Savings | ₹1,500 |
| Discount | 50.01% |
| Product Name | Original 65W Adapter Compatible for Nothing Phone 2A |
|---|---|
| Store Product Code | B0F21YCBGT |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | LGOC Original |
| Rating | 8 / 10 |
| Product Manufacturer | LGOC Original |
| Model Number | 65W Adapter Nothing Phone 2A |
| Dimensions | 6.8 x 4.3 x 2.6 cm; 90 g |
| Country of Origin | China |







Original 65W Adapter Compatible for Nothing Phone has 8 rating out of 10. This average rating is consist of 54 individual ratings. You can rate this product at product review page.