
You can check the price history of Original 45W Adapter Compatible for Nothing Phone 2a /Phone 2 /Phone 1 (Adapter) here. This product's current Price in India is ₹1,299. The average and highest prices are ₹1,233 and ₹1,299 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹599 |
|---|---|
| 1st Jul 2025 | |
| Average Price | ₹1,233 |
| Based on 377 days price tracking | |
| Highest Price | ₹1,299 |
| 21st Mar 2025 | |

Original 25Watt Adapter Compatible for Samsung A54 5G Adapter C Type- White
Get Deal

Original 66W Adapter Compatible for Vivo X90, X90 Pro, X80, X80 Pro, X70
Get Deal
| Price | ₹1,299 |
|---|---|
| MRP | ₹2,999 |
| Savings | ₹1,700 |
| Discount | 56.68% |
| Product Name | Original 45W Adapter Compatible for Nothing Phone 2a /Phone 2 /Phone 1 (Adapter) |
|---|---|
| Store Product Code | B0F21XHFW3 |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | LGOC Original |
| Rating | 8 / 10 |
| Product Manufacturer | LGOC Original |
| Model Number | 45W AdapterPhone 2a/Phone 2 |
| Dimensions | 6.8 x 4.3 x 2.6 cm; 90 g |
| Country of Origin | China |







Original 45W Adapter Compatible for Nothing Phone has 8 rating out of 10. This average rating is consist of 54 individual ratings. You can rate this product at product review page.