
You can check the price history of Original 25W Adapter for Samsung A10e (New Model*Black) here. This product's current Price in India is ₹999 and the lowest final price is ₹979. The average and highest prices are ₹999 and ₹999 respectively. The current offer price of the product is ₹979, which is ₹20 less than the average price.
| Lowest Ever Offer Price | ₹979 |
|---|---|
| 29th Jun 2025 | |
| Lowest Ever Price | ₹999 |
| 29th Jun 2025 | |
| Average Price | ₹999 |
| Based on 278 days price tracking | |
| Highest Price | ₹999 |
| 29th Jun 2025 | |

Original 65W Adapter Compatible with Samsung M31 Prime Adapter Original
Get Deal

Original 20W Charger Compatible with iPhone 14/14 Plus / 14 Pro / 14 Pro Max
Get Deal

Original 120w Adapter for Vivo Flash Adapter V30e/ V30/ V30 Pro Fast Charger
Get Deal

Lynacz Original 25W Charger USB Type C for Samsung A80 (New Model*Black)
Get Deal

Lynacz Original 25W Charger USB Type C for Samsung A51 (New Model*Black)
Get Deal

Original 25W Adapter Compatible with Samsung A54 5G Adapter C Type- [Black]
Get Deal

Lynacz Original 65W Adapter Compatible with Nothing Phone 2A [20WAD74, Black
Get Deal

Lynacz Original 25W Charger USB Type C for Samsung A35 (New Model*Black)
Get Deal

Original 25W Charger for Samsung A52 5G (Indian Variant) (New Model*Black)
Get Deal

Original 25w Adapter Compatible with Samsung Galaxy m14 5g Adapter [Black]
Get Deal

Original 25W Super Fast Charger Compatible with Samsung M33 5G -[Black]
Get Deal

Original 65W Adapter Compatible with Nothing Phone 2A Plus Adapter Original
Get Deal

Original 20W Charger Compatible with iPhone X/ 11/12/ 13/ Pro | Pro Max / 14
Get Deal

Original 66W Adapter Compatible with Vivo X90/ X90 Pro/ X80/ X80 Pro/ X70
Get Deal

Original 20W Charger Compatible with iPhone 16/16 Plus / 16 Pro / 16 Pro Max
Get Deal

Original 20W Charger Compatible with iPhone 13/13 Mini / 13 Pro / 13 Pro Max
Get Deal
| Price after Coupon or Discount | ₹979 |
|---|---|
| Price | ₹999 |
| MRP | ₹2,499 |
| Savings | ₹1,520 |
| Discount | 60.82% |
| Product Name | Original 25W Adapter for Samsung A10e (New Model*Black) |
|---|---|
| Store Product Code | B0F13MDP4K |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Lynacz Original |
| Rating | 8.4 / 10 |
| Product Manufacturer | Lynacz Original |
| Model Number | 25wSAMSUNGb128 |
| Dimensions | 4 x 4 x 6 cm |
| Country of Origin | China |







Original 25W Adapter for Samsung A10e New has 8.4 rating out of 10. This average rating is consist of 33 individual ratings. You can rate this product at product review page.