
You can check the price history of Original 65W Adapter Compatible with Samsung M01 Adapter Original here. This product's current Price in India is ₹1,499. The average and highest prices are ₹1,421 and ₹1,499 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹999 |
|---|---|
| 3rd Jul 2025 | |
| Average Price | ₹1,421 |
| Based on 278 days price tracking | |
| Highest Price | ₹1,499 |
| 29th Jun 2025 | |
| Price | ₹1,499 |
|---|---|
| MRP | ₹2,999 |
| Savings | ₹1,500 |
| Discount | 50.01% |
| Product Name | Original 65W Adapter Compatible with Samsung M01 Adapter Original |
|---|---|
| Store Product Code | B0DX2LWTPJ |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Lynacz Original |
| Rating | 10 / 10 |
| Product Manufacturer | Lynacz Original |
| Model Number | 65W Adapter Samsung M01 |
| Dimensions | 7 x 2 x 5 cm |
| Country of Origin | China |







Original 65W Adapter Compatible with Samsung M01 has 10 rating out of 10. This average rating is consist of 35 individual ratings. You can rate this product at product review page.