
You can check the price history of Oraimo Wall Charger, Dual Port Fast Charger 5V /2.4A Fast Charging Power Adapter Compatible with iPhone 14 /13 /12 /X,Samsung S21 /S20 /Note 20 /10 /9 /8,Sony,Xiaomi,iPad,MacBook here. This product's current Price in India is ₹394. The average and highest prices are ₹347 and ₹579 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹249 |
|---|---|
| 8th Oct 2023 | |
| Average Price | ₹347 |
| Based on 1703 days price tracking | |
| Highest Price | ₹579 |
| 5th Aug 2021 | |
| Price | ₹394 |
|---|---|
| MRP | ₹649 |
| Savings | ₹255 |
| Discount | 39.29% |
| Product Name | Oraimo Wall Charger, Dual Port Fast Charger 5V /2.4A Fast Charging Power Adapter Compatible with iPhone 14 /13 /12 /X,Samsung S21 /S20 /Note 20 /10 /9 /8,Sony,Xiaomi,iPad,MacBook |
|---|---|
| Store Product Code | B09BNJMJTS |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Oraimo |
| Rating | 8 / 10 |
| Category | Wall Chargers |
| Product Manufacturer | ORAIMO MOBILE LIMITED |
| Model Number | OCW-I64DN(12W White) |
| Model Name | OCW-I64DN(12W White) |
| Dimensions | 10 x 10 x 3 cm; 100 g |
| Country of Origin | China |






Oraimo Wall Charger Dual Port Fast Charger has 8 rating out of 10. This average rating is consist of 10628 individual ratings. You can rate this product at product review page.