
You can check the price history of Oraimo 22.5W USB C 2 Port Fast Charger with 18W USB-C Power Adapter Foldable Plug Compatible for Pixel, Galaxy, Airpods Pro and Tablets here. This product's current Price in India is ₹1,003. The average and highest prices are ₹935 and ₹1,499 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹649 |
|---|---|
| 10th Oct 2023 | |
| Average Price | ₹935 |
| Based on 1971 days price tracking | |
| Highest Price | ₹1,499 |
| 10th May 2022 | |
| Price | ₹1,003 |
|---|---|
| MRP | ₹1,499 |
| Savings | ₹496 |
| Discount | 33.08% |
| Product Name | Oraimo 22.5W USB C 2 Port Fast Charger with 18W USB-C Power Adapter Foldable Plug Compatible for Pixel, Galaxy, Airpods Pro and Tablets |
|---|---|
| Store Product Code | B08LZGS751 |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Oraimo |
| Rating | 8 / 10 |
| Category | Wall Chargers |
| Product Manufacturer | OCW-I90DN |
| Model Number | OCW-I90DN(22.5W Black) |
| Model Name | OCW-I90DN(22.5W Black) |
| Dimensions | 15 x 10 x 5 cm; 56.7 g |
| Country of Origin | China |






Oraimo 22.5W USB C 2 Port Fast has 8 rating out of 10. This average rating is consist of 8831 individual ratings. You can rate this product at product review page.