
You can check the price history of OnePlus Buds 4 TWS Earbuds with Upto 55dB Real-time ANC, Adaptive Mode, Dual Drivers and DACs, 3D Audio, Upto 45hrs Music Playback, Dual-Device connectivity, 47ms Low Latency, Storm Gray here. This product's current Price in India is ₹6,499 and the lowest final price is ₹5,087. The average and highest prices are ₹5,763 and ₹6,499 respectively.
| Lowest Ever Offer Price | ₹5,087 |
|---|---|
| 22nd Sep 2025 | |
| Lowest Ever Price | ₹5,099 |
| 25th Sep 2025 | |
| Average Price | ₹5,776 |
| Based on 327 days price tracking | |
| Highest Price | ₹6,499 |
| 16th Apr 2026 | |
| Price | ₹6,499 |
|---|---|
| MRP | ₹9,999 |
| Savings | ₹3,500 |
| Discount | 35.00% |
| Product Name | OnePlus Buds 4 TWS Earbuds with Upto 55dB Real-time ANC, Adaptive Mode, Dual Drivers and DACs, 3D Audio, Upto 45hrs Music Playback, Dual-Device connectivity, 47ms Low Latency, Storm Gray |
|---|---|
| Store Product Code | B0FCMPJQ1J |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | OnePlus |
| Rating | 8.6 / 10 |
| Category | In-Ear |
| Product Manufacturer | ONEPLUS TECHNOLOGY (SHENZHEN) CO., LTD., ONEPLUS TECHNOLOGY INDIA PRIVATE LIMITED. UB CITY, 6TH FLOOR, UB CITY 24, UB CITY, VITTAL MALLYA RD, D' SOUZA LAYOUT ASHOK NAGAR, BENGALURU, BENGALURU URBAN, KARNATAKA, 560001 |
| Model Number | E513A |
| Model Number | E513A |
| Model Name | OnePlus Buds 4 |
| Dimensions | 6.5 x 5.2 x 2.5 cm; 49.02 g |
| Country of Origin | China |






OnePlus Buds 4 TWS Earbuds with Upto has 8.6 rating out of 10. This average rating is consist of 2398 individual ratings. You can rate this product at product review page.