
You can check the price history of OnePlus Buds 4 TWS Earbuds with Upto 55dB Real-time ANC, Adaptive Mode, Dual Drivers with DACs, 3D Audio, Upto 45hrs Music Playback, ,Dual-Device connectivity, 47ms Low Latency, Zen Green here. This product's current Price in India is ₹6,499 and the lowest final price is ₹5,087. The average and highest prices are ₹5,749 and ₹6,499 respectively.
| Lowest Ever Offer Price | ₹5,087 |
|---|---|
| 22nd Sep 2025 | |
| Lowest Ever Price | ₹5,099 |
| 25th Sep 2025 | |
| Average Price | ₹5,753 |
| Based on 326 days price tracking | |
| Highest Price | ₹6,499 |
| 15th Apr 2026 | |
| Price | ₹6,499 |
|---|
| Product Name | OnePlus Buds 4 TWS Earbuds with Upto 55dB Real-time ANC, Adaptive Mode, Dual Drivers with DACs, 3D Audio, Upto 45hrs Music Playback, ,Dual-Device connectivity, 47ms Low Latency, Zen Green |
|---|---|
| Store Product Code | B0FCMRVJKH |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | OnePlus |
| Rating | 8.6 / 10 |
| Category | In-Ear |
| Product Manufacturer | ONEPLUS TECHNOLOGY (SHENZHEN) CO., LTD., ONEPLUS TECHNOLOGY (SHENZHEN) CO., LTD. 18C02,18C03, 18C04, AND 18C05, SHUM YIP TERRA BUILDING,BINHE AVENUE NORTH, FUTIAN DISTRICT, SHENZHEN,GUANGDONG, P.R. CHINA 518000 |
| Model Number | E513A |
| Model Number | E513A |
| Model Name | OnePlus Buds 4 |
| Dimensions | 6.5 x 5.2 x 2.5 cm; 49.02 g |
| Country of Origin | China |






OnePlus Buds 4 TWS Earbuds with Upto has 8.6 rating out of 10. This average rating is consist of 2397 individual ratings. You can rate this product at product review page.