
You can check the price history of one sixty eight RAL 168 Multipurpose Color Paint Spray, RAL shade Spray Paint 400 ml (6018 Parrot Green) here. This product's current Price in India is ₹199. The average and highest prices are ₹200 and ₹260 respectively. The current offer price of the product is ₹254.
| Lowest Ever Price | ₹169 |
|---|---|
| 29th Oct 2024 | |
| Average Price | ₹200 |
| Based on 632 days price tracking | |
| Highest Price | ₹260 |
| 21st Oct 2025 | |
| Price | ₹199 |
|---|---|
| MRP | ₹270 |
| Savings | ₹71 |
| Discount | 26.29% |
| Product Name | one sixty eight RAL 168 Multipurpose Color Paint Spray, RAL shade Spray Paint 400 ml (6018 Parrot Green) |
|---|---|
| Store Product Code | B0D96K3P1W |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | one sixty eight |
| Rating | 7.4 / 10 |
| Category | Spray Paint |
| Product Manufacturer | WHYBE INDIA, WHYBE INDIA |
| Size | 400 g (Pack of 1) |
| Dimensions | 6.5 x 6.5 x 20.5 cm; 400 g |
| Country of Origin | India |
one sixty eight RAL 168 Multipurpose Color has 7.4 rating out of 10. This average rating is consist of 466 individual ratings. You can rate this product at product review page.