
You can check the price history of one sixty eight RAL 168 Multipurpose Color Paint Spray, RAL shade Spray Paint 400 ml (Copper) here. This product's current Price in India is ₹215. The average and highest prices are ₹219 and ₹299 respectively. The current offer price of the product is ₹266.
| Lowest Ever Price | ₹189 |
|---|---|
| 29th Sep 2024 | |
| Average Price | ₹219 |
| Based on 1313 days price tracking | |
| Highest Price | ₹299 |
| 13th Aug 2025 | |
| Price | ₹215 |
|---|---|
| MRP | ₹320 |
| Savings | ₹105 |
| Discount | 32.81% |
| Product Name | one sixty eight RAL 168 Multipurpose Color Paint Spray, RAL shade Spray Paint 400 ml (Copper) |
|---|---|
| Store Product Code | B0BC5TRH4K |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | one sixty eight |
| Rating | 7.4 / 10 |
| Category | Spray Paint |
| Product Manufacturer | GAP, Gujarat, GAP, Gujarat |
| Model Name | RAL 168 - Copper |
| Size | 400 ml (Pack of 1) |
| Dimensions | 6.5 x 6.5 x 20.5 cm; 400 g |
| Country of Origin | India |
one sixty eight RAL 168 Multipurpose Color has 7.4 rating out of 10. This average rating is consist of 467 individual ratings. You can rate this product at product review page.