
You can check the price history of Linsoul 7Hz x Crinacle Zero:2 in Ear Monitor, Updated 10mm Dynamic Driver IEM, Wired Earbuds Earphones, Gaming Earbuds, with OFC IEM Cable for Musician (Blue) here. This product's current Price in India is ₹3,867. The average and highest prices are ₹5,362 and ₹25,143 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹3,640 |
|---|---|
| 21st Apr 2026 | |
| Average Price | ₹5,361 |
| Based on 665 days price tracking | |
| Highest Price | ₹25,143 |
| 8th Feb 2025 | |
| Price | ₹3,867 |
|---|---|
| MRP | ₹5,960 |
| Savings | ₹2,093 |
| Discount | 35.12% |
| Product Name | Linsoul 7Hz x Crinacle Zero:2 in Ear Monitor, Updated 10mm Dynamic Driver IEM, Wired Earbuds Earphones, Gaming Earbuds, with OFC IEM Cable for Musician (Blue) |
|---|---|
| Store Product Code | B0CMZT5K21 |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Linsoul |
| Rating | 8.6 / 10 |
| Category | In-Ear |
| Product Manufacturer | Linsoul |
| Model Number | 7Hz x Crinacle Zero:2 |
| Model Number | 7Hz x Crinacle Zero:2 |
| Model Name | 7Hz x Crinacle Zero II |
| Dimensions | 10 x 8 x 2 cm; 68 g |
| Country of Origin | USA |






Linsoul 7Hz x Crinacle Zero2 in Ear has 8.6 rating out of 10. This average rating is consist of 2949 individual ratings. You can rate this product at product review page.