
You can check the price history of GPS Colour Your Dreams! Toner for 12A / Q2612A Cartridge Compatible for hp 1020plus, M1005, 1018, 1010, 1012, 1015, 1020Plus, 1022, 3015, 3020, 3030, 3050, 3052, 3055 Printer (Pack of 2) here. This product's current Price in India is ₹1,099. The average and highest prices are ₹975 and ₹1,149 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹796 |
|---|---|
| 6th Jan 2025 | |
| Average Price | ₹975 |
| Based on 1027 days price tracking | |
| Highest Price | ₹1,149 |
| 22nd Jun 2023 | |
| Price | ₹1,099 |
|---|---|
| MRP | ₹2,398 |
| Savings | ₹1,299 |
| Discount | 54.17% |
| Product Name | GPS Colour Your Dreams! Toner for 12A / Q2612A Cartridge Compatible for hp 1020plus, M1005, 1018, 1010, 1012, 1015, 1020Plus, 1022, 3015, 3020, 3030, 3050, 3052, 3055 Printer (Pack of 2) |
|---|---|
| Store Product Code | B0C78HTRFC |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | GPS Colour Your Dreams |
| Rating | 8 / 10 |
| Category | Toner Cartridges |
| Product Manufacturer | GPS Colour Your Dreams |
| Model Number | GPS-12A / 303 |
| Model Name | GPS-12A |
| Dimensions | 10.3 x 24.1 x 31.2 cm; 1.4 kg |
| Country of Origin | China |




GPS Colour Your Dreams Toner for 12A has 8 rating out of 10. This average rating is consist of 7218 individual ratings. You can rate this product at product review page.