
You can check the price history of GPS Colour Your Dreams 12A Toner Cartridge Compatible for LJ Printers 1010, 1012, 1018, 1020, 1022, 1022n, 1022nw, 3015, 3020, 3030, 3050, 3050z, 3052, 3055, M1319, M1319F MFP, M1005 MFP (Set of 6) here. This product's current Price in India is ₹2,999. The average and highest prices are ₹2,667 and ₹2,999 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹440 |
|---|---|
| 20th Jan 2024 | |
| Average Price | ₹2,667 |
| Based on 1021 days price tracking | |
| Highest Price | ₹2,999 |
| 22nd Jun 2023 | |
| Price | ₹2,999 |
|---|---|
| MRP | ₹7,194 |
| Savings | ₹4,195 |
| Discount | 58.31% |
| Product Name | GPS Colour Your Dreams 12A Toner Cartridge Compatible for LJ Printers 1010, 1012, 1018, 1020, 1022, 1022n, 1022nw, 3015, 3020, 3030, 3050, 3050z, 3052, 3055, M1319, M1319F MFP, M1005 MFP (Set of 6) |
|---|---|
| Store Product Code | B0C78H6XXB |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | GPS Colour Your Dreams |
| Rating | 8 / 10 |
| Category | Toner Cartridges |
| Product Manufacturer | GPS Colour Your Dreams |
| Model Number | GPS-12A / 303 |
| Model Name | GPS-12A |
| Dimensions | 20.6 x 36.9 x 39 cm; 700 g |
| Country of Origin | China |




GPS Colour Your Dreams 12A Toner Cartridge has 8 rating out of 10. This average rating is consist of 7214 individual ratings. You can rate this product at product review page.