
You can check the price history of GPS Colour Your Dreams 12A (Q2612A) Black Laser Toner Cartridge, Compatible for HP LaserJet 1010, 1012, 1018, 1020, 3050, M1005 MFP & Canon LBP 2900 Printers (1pcs) here. This product's current Price in India is ₹430. The average and highest prices are ₹547 and ₹2,200 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹409 |
|---|---|
| 13th Oct 2024 | |
| Average Price | ₹547 |
| Based on 3601 days price tracking | |
| Highest Price | ₹2,200 |
| 11th Aug 2016 | |
| Price | ₹430 |
|---|---|
| MRP | ₹1,199 |
| Savings | ₹769 |
| Discount | 64.13% |
| Product Name | GPS Colour Your Dreams 12A (Q2612A) Black Laser Toner Cartridge, Compatible for HP LaserJet 1010, 1012, 1018, 1020, 3050, M1005 MFP & Canon LBP 2900 Printers (1pcs) |
|---|---|
| Store Product Code | B01F7KXXMO |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | GPS Colour Your Dreams |
| Rating | 8 / 10 |
| Category | Toner Cartridges |
| Product Manufacturer | GPS Colour Your Dreams |
| Model Number | GPS-12A / 303 |
| Model Name | GPS-12A |
| Dimensions | 10.2 x 11.9 x 30.7 cm; 700 g |
| Country of Origin | China |






GPS Colour Your Dreams 12A Q2612A Black has 8 rating out of 10. This average rating is consist of 7211 individual ratings. You can rate this product at product review page.