
You can check the price history of 44W Flash Charger Compatible for Y35,V25 5G,T144W,V23 5G,V25,V23E 5G,V23 Pro 5G,Y75 4G,Y35 5G,23E,V25E,21E 5G,V21,V21 Pro,Y73,21 5G,V20 Pro V20 V19 with- (Adapter + Cable) (44W) here. This product's current Price in India is ₹799. The average and highest prices are ₹849 and ₹1,199 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹799 |
|---|---|
| 12th Sep 2024 | |
| Average Price | ₹849 |
| Based on 645 days price tracking | |
| Highest Price | ₹1,199 |
| 14th Aug 2024 | |
| Price | ₹799 |
|---|---|
| MRP | ₹1,999 |
| Savings | ₹1,200 |
| Discount | 60.03% |
| Product Name | 44W Flash Charger Compatible for Y35,V25 5G,T144W,V23 5G,V25,V23E 5G,V23 Pro 5G,Y75 4G,Y35 5G,23E,V25E,21E 5G,V21,V21 Pro,Y73,21 5G,V20 Pro V20 V19 with- (Adapter + Cable) (44W) |
|---|---|
| Store Product Code | B0CPBY42DG |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 7.6 / 10 |
| Category | Wall Chargers |
| Product Manufacturer | mPix group of Pvt Ltd, Delhi, India' MpiX Pvt Ltd |
| Model Number | 44W |
| Model Name | 66W |
| Dimensions | 8 x 6 x 8 cm; 200 g |
| Country of Origin | India |
44W Flash Charger Compatible for Y35V25 5GT144WV23 has 7.6 rating out of 10. This average rating is consist of 4 individual ratings. You can rate this product at product review page.