
You can check the price history of Fastrack Vyb Bliss Quartz Analog Sand Dial Metal Strap Watch for Women here. This product's current Price in India is ₹1,249. The average and highest prices are ₹1,370 and ₹1,785 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹1,070 |
|---|---|
| 26th Feb 2026 | |
| Average Price | ₹1,370 |
| Based on 358 days price tracking | |
| Highest Price | ₹1,785 |
| 15th Feb 2026 | |

Fastrack Vyb Bliss Quartz Analog Brown Dial Metal Strap Watch for Women
Get Deal

Fastrack Vyb Bliss Quartz Analog Green Dial Metal Strap Watch for Women
Get Deal
| Price | ₹1,249 |
|---|---|
| MRP | ₹1,785 |
| Savings | ₹536 |
| Discount | 30.02% |
| Product Name | Fastrack Vyb Bliss Quartz Analog Sand Dial Metal Strap Watch for Women |
|---|---|
| Store Product Code | B0F7LTHGQN |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Fastrack |
| Rating | 8.4 / 10 |
| Category | Wrist Watches |
| Product Manufacturer | Titan Company Limited, #3, SIPCOT Industrial Complex, Hosur - 635126, Tamil Nadu, Titan Company Limited, #3, SIPCOT Industrial Complex, Hosur - 635126, Tamil Nadu |
| Model Number | FV60021KM07W |
| Model Number | FV60021KM07W |
| Model Name | FV60021KM07W |
| Dimensions | 14 x 10 x 7 cm; 200 g |
| Country of Origin | China |






Fastrack Vyb Bliss Quartz Analog Sand Dial has 8.4 rating out of 10. This average rating is consist of 307 individual ratings. You can rate this product at product review page.