
You can check the price history of Fastrack Vyb Bliss Quartz Analog Brown Dial Metal Strap Watch for Women here. This product's current Price in India is ₹1,246 and the lowest final price is ₹1,187. The average and highest prices are ₹1,326 and ₹1,785 respectively.
| Lowest Ever Offer Price | ₹1,187 |
|---|---|
| 12th Sep 2025 | |
| Lowest Ever Price | ₹1,246 |
| 10th May 2026 | |
| Average Price | ₹1,326 |
| Based on 358 days price tracking | |
| Highest Price | ₹1,785 |
| 9th Nov 2025 | |

Fastrack Vyb Bliss Quartz Analog Brown Dial Metal Strap Watch for Women
Get Deal

Fastrack Vyb Bliss Quartz Analog Green Dial Metal Strap Watch for Women
Get Deal
| Price | ₹1,246 |
|---|---|
| MRP | ₹1,785 |
| Savings | ₹539 |
| Discount | 30.19% |
| Product Name | Fastrack Vyb Bliss Quartz Analog Brown Dial Metal Strap Watch for Women |
|---|---|
| Store Product Code | B0F7LVNW53 |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Fastrack |
| Rating | 8.4 / 10 |
| Category | Wrist Watches |
| Product Manufacturer | Titan Company Limited, #3, SIPCOT Industrial Complex, Hosur - 635126, Tamil Nadu, Titan Company Limited, #3, SIPCOT Industrial Complex, Hosur - 635126, Tamil Nadu |
| Model Number | FV60021KM08W |
| Model Number | FV60021KM08W |
| Model Name | FV60021KM08W |
| Dimensions | 14 x 10 x 7 cm; 200 g |
| Country of Origin | China |






Fastrack Vyb Bliss Quartz Analog Brown Dial has 8.4 rating out of 10. This average rating is consist of 306 individual ratings. You can rate this product at product review page.