
You can check the price history of Fastrack Vyb Bliss Quartz Analog Dusty Pink Dial Watch for Women here. This product's current Price in India is ₹1,248. The average and highest prices are ₹1,254 and ₹1,785 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹892 |
|---|---|
| 1st Oct 2025 | |
| Average Price | ₹1,254 |
| Based on 462 days price tracking | |
| Highest Price | ₹1,785 |
| 16th Jul 2025 | |

Fastrack Vyb Bliss Quartz Analog Brown Dial Metal Strap Watch for Women
Get Deal

Fastrack Vyb Bliss Quartz Analog Green Dial Metal Strap Watch for Women
Get Deal
| Price | ₹1,248 |
|---|---|
| MRP | ₹1,785 |
| Savings | ₹537 |
| Discount | 30.08% |
| Product Name | Fastrack Vyb Bliss Quartz Analog Dusty Pink Dial Watch for Women |
|---|---|
| Store Product Code | B0DTTZ6N6J |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Fastrack |
| Rating | 8.4 / 10 |
| Category | Wrist Watches |
| Product Manufacturer | Imported by Titan Company Limited, Imported by Titan Company Limited, 3, Sipcot Industrial Complex, Hosur - 635126 Email id: corpcomm@titan.co.in Phone number: +91-(0)4344-664199 |
| Model Number | FV60021KM05W |
| Model Number | FV60021KM05W |
| Model Name | FV60021KM05W |
| Dimensions | 13 x 9 x 6 cm; 200 g |
| Country of Origin | China |





Fastrack Vyb Bliss Quartz Analog Dusty Pink has 8.4 rating out of 10. This average rating is consist of 300 individual ratings. You can rate this product at product review page.