
You can check the price history of Fastrack Vyb Bliss Quartz Analog Blue Dial Blue Stainless Steel Strap Watch for Girls - FV60021KM03W here. This product's current Price in India is ₹1,250. The average and highest prices are ₹1,303 and ₹1,780 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹1,240 |
|---|---|
| 4th Apr 2024 | |
| Average Price | ₹1,303 |
| Based on 838 days price tracking | |
| Highest Price | ₹1,780 |
| 10th Dec 2024 | |

Fastrack Vyb Bliss Quartz Analog Brown Dial Metal Strap Watch for Women
Get Deal

Fastrack Vyb Bliss Quartz Analog Green Dial Metal Strap Watch for Women
Get Deal
| Price | ₹1,250 |
|---|---|
| MRP | ₹1,780 |
| Savings | ₹530 |
| Discount | 29.77% |
| Product Name | Fastrack Vyb Bliss Quartz Analog Blue Dial Blue Stainless Steel Strap Watch for Girls - FV60021KM03W |
|---|---|
| Store Product Code | B0CT8RBDGK |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Fastrack |
| Rating | 8.4 / 10 |
| Category | Wrist Watches |
| Product Manufacturer | 3, Sipcot Industrial Complex, Hosur - 635126 Email id: corpcomm@titan.co.in Phone number: +91-(0)4344-664199, Titan Company Limited |
| Model Number | FV60021KM03W |
| Model Number | FV60021KM03W |
| Model Name | Vyb by Fastrack |
| Dimensions | 4.2 x 3.8 x 0.8 cm; 1 g |
| Country of Origin | China |






Fastrack Vyb Bliss Quartz Analog Blue Dial has 8.4 rating out of 10. This average rating is consist of 303 individual ratings. You can rate this product at product review page.