
You can check the price history of Devialet Phantom II - 95 dB - Compact Wireless Speaker - Iconic White here. This product's current Price in India is ₹135,000. The average and highest prices are ₹132,050 and ₹150,000 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹99,000 |
|---|---|
| 12th Apr 2019 | |
| Average Price | ₹132,050 |
| Based on 2550 days price tracking | |
| Highest Price | ₹150,000 |
| 6th Sep 2022 | |

Devialet Phantom II - 95 dB - Compact Wireless Speaker - Iconic White
Get Deal
| Price | ₹135,000 |
|---|
| Product Name | Devialet Phantom II - 95 dB - Compact Wireless Speaker - Iconic White |
|---|---|
| Store Product Code | B07LC2XBWW |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Devialet |
| Rating | 7 / 10 |
| Category | Outdoor Speakers |
| Product Manufacturer | Devialet |
| Model Number | RC600 |
| Model Name | Devialet Phantom II - 95 dB |
| Dimensions | 16.8D x 21.9W x 15.7H Centimeters |






Devialet Phantom II - 95 dB - has 7 rating out of 10. This average rating is consist of 24 individual ratings. You can rate this product at product review page.