
You can check the price history of Devialet Phantom II - 95 dB - Compact Wireless Speaker - Matte Black here. This product's current Price in India is ₹140,000 and the lowest final price is ₹138,500. The average and highest prices are ₹143,596 and ₹154,200 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹138,515 |
|---|---|
| 8th Sep 2021 | |
| Average Price | ₹143,596 |
| Based on 1871 days price tracking | |
| Highest Price | ₹154,200 |
| 7th Sep 2023 | |

Devialet Phantom II - 95 dB - Compact Wireless Speaker - Iconic White
Get Deal
| Price | ₹140,000 |
|---|
| Product Name | Devialet Phantom II - 95 dB - Compact Wireless Speaker - Matte Black |
|---|---|
| Store Product Code | B07YLG6CGD |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Devialet |
| Rating | 7 / 10 |
| Category | Multimedia Speaker Systems |
| Product Manufacturer | DEVIALET INC. |
| Model Number | PA515US |
| Model Name | Devialet Phantom II - 95 dB |
| Size | 600W |
| Dimensions | 15.8D x 21.8W x 16.8H Centimeters |
| Country of Origin | France |






Devialet Phantom II - 95 dB - has 7 rating out of 10. This average rating is consist of 24 individual ratings. You can rate this product at product review page.