
You can check the price history of Delamu 157in Delamu Cord Hider Wall for Wall Mounted TV, Wire Hider Kit here. This product's current Price in India is ₹4,626. The average and highest prices are ₹5,334 and ₹6,597 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹4,464 |
|---|---|
| 26th Sep 2022 | |
| Average Price | ₹5,334 |
| Based on 1288 days price tracking | |
| Highest Price | ₹6,597 |
| 9th Aug 2023 | |

Delamu 157in Delamu Cord Hider Wall for Wall Mounted TV, Wire Hider Kit
Get Deal
| Price | ₹4,626 |
|---|
| Product Name | Delamu 157in Delamu Cord Hider Wall for Wall Mounted TV, Wire Hider Kit |
|---|---|
| Store Product Code | B08MT85N4C |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Delamu |
| Rating | 9 / 10 |
| Product Manufacturer | Delamu |
| Model Number | 157in L x 0.95in W x 0.55in H |
| Model Number | 157in L x 0.95in W x 0.55in H |
| Dimensions | 39.9L x 2.4W Centimeters |







Delamu 157in Delamu Cord Hider Wall for has 9 rating out of 10. This average rating is consist of 38858 individual ratings. You can rate this product at product review page.