
You can check the price history of D-Line Half Round Cord Hider, Patented Cable Cover, Hide TV Wall Mount Wires, Raceway for Cords, Decorative Wire Covers, Paintable, Adhesive Cable Concealer, 2in W x 1in H x 39in L, Gray here. This product's current Price in India is ₹4,253. The average and highest prices are ₹4,203 and ₹6,176 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹3,133 |
|---|---|
| 29th Dec 2021 | |
| Average Price | ₹4,203 |
| Based on 2441 days price tracking | |
| Highest Price | ₹6,176 |
| 26th Jan 2021 | |
| Price | ₹4,253 |
|---|---|
| MRP | ₹15,621 |
| Savings | ₹11,369 |
| Discount | 72.77% |
| Product Name | D-Line Half Round Cord Hider, Patented Cable Cover, Hide TV Wall Mount Wires, Raceway for Cords, Decorative Wire Covers, Paintable, Adhesive Cable Concealer, 2in W x 1in H x 39in L, Gray |
|---|---|
| Store Product Code | B07CQ5K7BB |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | D-Line |
| Rating | 9 / 10 |
| Product Manufacturer | D-Line |
| Model Number | 1D5025A |
| Model Number | 1D5025A |
| Dimensions | 99.1L x 5.1W Centimeters |
| Country of Origin | USA |







D-Line Half Round Cord Hider Patented Cable has 9 rating out of 10. This average rating is consist of 3280 individual ratings. You can rate this product at product review page.