
You can check the price history of D-Line Cable Raceway Clip-Over Accessories | Join Multiple Channels of D-Line Cord Covers | Coupler and Connector Multipack (Medium (Mini), Grey) here. This product's current Price in India is ₹1,010. The average and highest prices are ₹1,806 and ₹2,843 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹1,010 |
|---|---|
| 1st Apr 2026 | |
| Average Price | ₹1,806 |
| Based on 1856 days price tracking | |
| Highest Price | ₹2,843 |
| 21st Oct 2021 | |
| Price | ₹1,010 |
|---|---|
| MRP | ₹2,662 |
| Savings | ₹1,652 |
| Discount | 62.06% |
| Product Name | D-Line Cable Raceway Clip-Over Accessories | Join Multiple Channels of D-Line Cord Covers | Coupler and Connector Multipack (Medium (Mini), Grey) |
|---|---|
| Store Product Code | B07V4GR4JR |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | D-Line |
| Rating | 8.2 / 10 |
| Product Manufacturer | D-Line |
| Model Number | US/CLOAP3015A |
| Model Number | US/CLOAP3015A |
| Dimensions | 30L x 15W Millimeters |
| Country of Origin | USA |




D-Line Cable Raceway Clip-Over Accessories Join has 8.2 rating out of 10. This average rating is consist of 93 individual ratings. You can rate this product at product review page.