
You can check the price history of CMF 33W Original Type C Charger Adapter for CMF Phone 1, Nothing Phone 2a Plus, Phone 2a,2, 1, Samsung M35, M55s, Buds, Tablet, Pad Support USB C 33 W Power Delivery Adaptor, White here. This product's current Price in India is ₹749 and the lowest final price is ₹587. The average and highest prices are ₹767 and ₹899 respectively. The current offer price of the product is ₹727, which is ₹41 less than the average price.
| Lowest Ever Price | ₹599 |
|---|---|
| 13th Jul 2025 | |
| Average Price | ₹767 |
| Based on 539 days price tracking | |
| Highest Price | ₹899 |
| 14th Oct 2024 | |
| Price after Coupon or Discount | ₹727 |
|---|---|
| Price | ₹749 |
| MRP | ₹1,499 |
| Savings | ₹772 |
| Discount | 51.53% |
| Product Name | CMF 33W Original Type C Charger Adapter for CMF Phone 1, Nothing Phone 2a Plus, Phone 2a,2, 1, Samsung M35, M55s, Buds, Tablet, Pad Support USB C 33 W Power Delivery Adaptor, White |
|---|---|
| Store Product Code | B0DJW8KY7Z |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | SHOQU |
| Rating | 7.4 / 10 |
| Category | Wall Chargers |
| Product Manufacturer | shoqu, shoqu Pvt Ltd, Delhi, India, |
| Model Number | 33W Fasr adapter |
| Model Name | Nothing 33W USB-C Adapter |
| Dimensions | 4.7 x 5.2 x 2.8 cm; 70 g |
| Country of Origin | China |







CMF 33W Original Type C Charger Adapter has 7.4 rating out of 10. This average rating is consist of 379 individual ratings. You can rate this product at product review page.